Právne služby k nehnuteľnosti

Home/Právne služby k nehnuteľnosti
Právne služby k nehnuteľnosti2020-02-27T15:54:39+02:00

Pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti sú pre predávajúceho a kupujúceho najdôležitejší dokument kúpna zmluva. Pre kupujúceho je kúpna zmluva dôležitá preto, aby kataster zapísal nehnuteľnosť v jeho prospech a až na základe toho zápisu sa stane vlastníkom. Pre predávajúceho je kúpna zmluva dôležitá preto, aby bolo jasné aká je kúpna cena, ktorú za nehnuteľnosti dostane, pretože pri prevažnej väčšine prevodov dostane kúpnu cenu až po zápise do katastra. Do zápisu kupujúceho do katastra je totiž zvyčajne kúpna cena uložená v úschove. Zmluva o úschove je druhý najdôležitejší dokument, ktorý je v prospech kupujúceho, pretože umožňuje odloženie vyplatenia kúpnej ceny až do momentu zápisu kupujúceho ako vlastníka do katastra.

Pre prípravu kúpnej zmluvy ako aj poskytnutia úschovy sa radšej obráťte na odborníkov, ktorí Vám ušetria čas a peniaze, napr. advokátsku kanceláriu www.navratlaw.com zameriavajúcu sa na zmluvy k nehnuteľnostiam a úschovy.

Zmluvy podpisujete v reprezentatívnych priestoroch na najvyšom poschodí v Aupark Toweri, s výhľadom na Bratislavský hrad a Rákusko.

Samozrejmosť je nealko občerstevenie (prémiová káva, voda, minerálka, atď.)

3 balíky odbornej asistencie pri kúpe / predaji nehnuteľnosti

Právne služby k realitám

Prečítajte si viac o realitách na našom blogu