V prípade, že je sídlo Vašej spoločnosti na rovnakej adrese ako firmy, ktoré sú vedené v exekúcií, rozhodne to nepridáva na dobrej povesti Vašej firmy.  V našej spoločnosti sa Vám to našťastie nestane a tieto starosti môžete vypustiť z hlavy.

Virtuálne sídla v minulosti nemali zrovná dobré meno. Bolo to najmä zásluhou  podvodníkov, ktorý ich vyžívali najmä preto, aby sa skryli pred úradmi. V súčasnosti je situácia niekoľko násobne lepšia. Čo vieme potvrdiť najmä z vlastných skúsenosti nakoľko si vedieme štatistiku záujemcov, ktorým sme žiadosť o zriadenie sídla museli zamietnuť.  Iba za prvé mesiace roka 2019 to bolo viac ako 20 firiem.

Dôveruj, ale preveruj

V našej spoločnosti jednotlivé nové objednávky preverujeme a informácie o podozrivých spoločnostiach tak nájdeme pomerne rýchlo – najmä vďaka dostupným informáciám na internete.

Spoločnostiam, ktoré nezodpovedajú našim štandardom automatický rušíme objednávky. Rovnaký postup uplatňujeme aj v prípadoch už existujúcich klientov v prípade, že zistíme podvodné konanie. Naším cieľom je spolupráca s  férovými podnikateľmi a  je pre nás dôležité, aby aj naši existujúci klienti vedeli, že sú v dobrej spoločnosti.

Bezpečne aj v schránke

K Vašej poštovej schránke pristupujeme rovnako rovnaký pozor dávame aj na podvodníkov, ktorí sa  k Vám chcú prostredníctvom poštovej schránky. Doručená  pošta, ktorá je určená na skenovanie u nás prechádza antispamovej kontrole. Jednotlivé zásielky, o ktorých sme si  100%-tne istý, že by mohli poškodiť vás alebo váš biznis, putujú rovno do skartovačky. Za minulý rok sme takto zlikvidovali niekoľko tisíc spamových zásielok a ochránili sme tak našich klientov od podvodných faktúr.

Virtuálne sídla sú rozumnou voľbou pre podnikateľov, ktorí k svojej práci nepotrebujú fyzickú kanceláriu (lektori, programátori a ďalšie). Vďaka ním môžu minimalizovať svoje náklady a zabezpečiť   základné služby. V našej spoločnosti veríme, že kvalitný poskytovateľ by rozhodne mal  dbať na  zložení firiem, ktorým svoje služby poskytujú a využívajú jeho sídlo