V dnešnej dobe keď, podnikanie na internete sa stalo hitom, je výrazne množstvo podnikateľov, ktorí nepotrebujú reálne kancelárie.

K práci využívajú počítač a najradšej podnikajú alebo pracujú vo svojej obľúbenej kaviarni.
Možnosť zapísať si kaviareň alebo svoj byt alebo dom ako sídlo svojho podnikania nie je možné, ak nie ste vlastníkom uvedenej nehnuteľnosti.

V tejto situácii je virtuálne sídlo ideálna voľba. Virtuálnymi sídlami sú sídla umiestnené na prestížnych adresách. Tieto adresy je možné použiť ako kontaktné miesta k Vášmu podnikaniu. Prichádzajúca doručená pošta je pravidelne prevzatá a následne ste informovaní o jej doručení emailom alebo sms notifikáciou. Vy môžete tak podnikať v prenajatých priestoroch alebo z domova.
Hlavnou výhodou virtuálnych sídiel je ich cenová dostupnosť. Ponúkame sídla na lukratívnych adresách. Či už ide o sídlo v Bratislave I alebo II, ktoré sú považované za najprestížnejšiu lokalitu v hlavnom meste.

U nás neskladáte žiadne kaucie. Cena virtuálneho sídla je od 9€ / mesačne a v prípade ročnej platby je zľava 15% v prípade platby na 2 roky 20%. Ceny sú konečné, nie sme platcami DPH.

Naše nové virtuálne sídla v lokalite Bratislava I a II

Bratislava 1 – Žilinská 1
Bratislava 2 – Drieňová 1J

Máte záujem ? Kontaktujte nás !