Aká je časová úspora pri kúpe ready made s.r.o. ?

Pre voľbu služby, ktoré ponúkajú ready made spoločnosti, hrá veľa faktorov.

Tým najzásadnejším je však časová úspora. Akonáhle zistíte, že nemusíte študovať aký postup zvoliť a ktorým krokom začať pri potrebe založenia s.r.o., iste nám dáte za pravdu.

Ready made s.r.o. vám v takom prípade ušetrí až tri týždne.

V dĺžke trvania a zložitosti na založenie s.r.o. sa totiž Slovenská republika umiestnila na nelichotivom 92. mieste na svete, ako uvádza organizácia Doing Business.

Podnikajte ihneď

Ready made s.r.o.. je osvedčený spôsob, ako sa pustiť do podnikania do 24 hodín od výberu vhodnej firmy a následné kúpy u nás. Akonáhle takýto krok urobíte, obratom vás kontaktujeme a preberieme s vami vaše požiadavky a pripravíme zmluvu o prevode obchodného podielu.

Tento krok je nevyhnutný pre to, aby ste sa stali majiteľom spoločnosti a mohli na ňu začať vyvíjať ekonomickú aktivitu.

Ďalším krokom, akonáhle pripravíme potrebné podklady, je usporiadanie valného zhromaždenia, kde budú vykonané zmeny v ready made s.r.o. podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Medzi ne patrí napríklad zmena názvu firmy či zmena sídla firmy.

Výhody našich ready made s.r.o.

Stanete sa majiteľom s.r.o. do hodiny, podpisom zmluvy .

Naše ceny sú konečné

Voľné živnosti sú vybavené a sú prirodzene súčasťou všetkých nami ponúkaných ready made s.r.o.

Všetko legálne a rýchlo

Predaj Ready made s.r.o. je v súlade s platnými zákonmi a legislatívou Slovenskej republiky. Má určený predmet podnikania, je registrovaný k dani z príjmu a má plne splatené základné imanie. Takáto spoločnosť je bez akýchkoľvek záväzkov aj dlhov, pretože ešte nikdy nepodnikala. Všetky naše ready made s.r.o. skutočne vznikli len za účelom jej ďalšieho predaja.

Česká Ready made s.r.o.

Dopyt po ready made spoločnostiach roka na rok rastie. V posledných rokoch sú na Slovensku predané každoročne tisíce takýchto firiem. Obľuba ready made firiem rastie kvôli rýchlosti a ľahkej dostupnosti.

Zoznam firiem na predaj

Nestrácajte čas zakladaním firmy a registráciou DPH

Platca DPH / neplatca ~ zdarma nad 900€: reliéfna pečiatka + reprezentatívny zakladač
Zoznam firiem na predaj